Medarbejdere

Administration

Bent Hellesøe Clausen
Direktør

Mail: bent@bhc-as.dk
Tlf: 40451209


Pia Foder Clausen
Kontoransvarlig, Anlæg og Miljø

Mail: b.h.c@mail.dk
Tlf.: 74491209


Verner Christiansen
Projektleder, Anlæg
Tlf.: 40314098


Mads Nielsen
Projektleder, Anlæg

Mail: mads@bhc-as.dk
Tlf.: 23339209


Rasmus Ulriksen
Projektleder, Anlæg

Mail: rasmus@bhc-as.dk

Tlf.: 29123709


Turid Foder Clausen
Afdelingsleder, Miljø

Mail: turid@bhc-as.dk
Tlf.: 24421209

 

Lene Andersen

Kontorelev

Mail: lene@bhc-as.dk

Tlf.: 60295150

BHC Anlæg

Jens Peter Roth
Tlf.: 40451229


Stephan Foder Clausen

Mail: stephan@bhc-as.dk
Tlf.: 51330719

 

Danny Roth
Klaus Nørrelykke
Chresten Jørgensen
Hans-Martin Jensen

Thomas Villadsen

Hans Jørgen Bertelsen

Martin Jensen

Leif Buch

Karl Heinz Tritsch

Wahid Azizi

Jacob Severinsen

Christoffer Meinhardt Loff

Tobias Roth

BHC Miljø

Thomas Petersen
Friedrich Schüller
Lars B. Petersen
Thomas Jeppesen

Jørn Rossen

Michael Norn

John Due

Mads Sørensen

 

Anlægsstruktørlærlinge

Tim Hansen


Transport

Allan Svendgaard
Transportleder

Mail: allan@bhc-as.dk
Tlf.: 24474209


Daniel Hellesøe
Rasmus Foder Clausen


Servicevogn og værksted

Lars Jessen
Preben Johansson

Lars Østergård

Til forside
Besøg vores facebook
BHC - Miljø
BHC A/S   |   Foldager 5   |   6400 Sønderborg   |   Telefon: +45 7449 1209   |   CVR: 27269745   |   E-mail:  b.h.c@mail.dk
BHC - Anlæg
BHC Miljø - Læs mere om hvad vi tilbyder inden for miljø.

 

BHC Anlæg - Læs mere om hvad vi tilbyder inden for anlæg